Інтерв’ю Гордона з головою Харківської ОДА Кучером. Де й коли дивитися

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі засновника видання, журналіста Дмитра Гордона вийде інтерв’ю з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером. Про це журналіст повідомив виданню “ГОРДОН”.

Програму записали 8 жовтня. Її трансляцію розпочнуть о 18.00 на каналі “Дмитрий Гордон”.

Під час інтерв’ю Кучер говорив про свою родину і спортивне минуле, про знайомство із президентом України Володимиром Зеленським, про стосунки з мером Харкова Геннадієм Кернесом і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, про катастрофу літака Ан-26 у Харківській області і ситуацію з коронавірусом у регіоні.

“Ви знаєте, Геннадій Адольфович – дотепник, людина-афоризм. Іноді він і в мій бік закидав деякі моменти. Проте в певному плані я вважаю його вчителем своїм і навіть тренером. Тому бажаю йому якомога швидше повертатися до Харкова – на нього харків’яни чекають. Чи гарний він мер? Так”, – сказав голова Харківської ОДА.

Кучер народився 1985 року в Херсонській області. Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди (спеціальність – фізичне виховання) та Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (спеціальність – правознавство). У дитинстві та юності професійно займався легкою атлетикою, є призером і переможцем всеукраїнських та міжнародних змагань.

Працював у прокуратурі Київського району Харкова, у Дзержинському районному суді Харкова (секретарем судового засідання, помічником судді). У 2011–2019 роках займався індивідуальною адвокатською діяльністю.

2019 року його обрали народним депутатом від “Слуги народу”. Того самого року президент призначив його головою Харківської ОДА.

На місцевих виборах 2020 року балотується в мери Харкова від “Слуги народу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *