Як українські прикордонники брали участь у навчання Sea Breeze-2020. ФОТО та ВІДЕО

Корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби за тиждень українсько-американських навчань із залученням багатонаціонального контингенту Sea Breeze-2020 пройшов майже 4 тисячі морських миль, взяв участь у 185 навчаннях та тренуваннях, відпрацював 26 артилерійських стрільб, провів півтора десятка навчальних тренувальних операцій та «врятував» 18 людей, які «потерпали» за бортом, інформує прес-служба ДПСУ.

Діями екіпажів кораблів та катерів Морської охорони забезпечено протиповітряну оборону, у 10 випадках – імітації авіаударів по тактичних групах в морі. Окрім того, 8 разів імітувалася атака малих швидкісних цілей, відпрацьовувалось маневрування, протидиверсійна оборона корабля.

Ізмаїльський загін Морської охорони не тільки відпрацював план навчань вперше, як самостійний підрозділ, а ще й провів унікальні для навчань Sea Breeze артилерійські стрільби з носової установки «плавучого танка» – корабля Морської охорони проекту «Джміль» – в рамках ведення бою з надводною ціллю.

Підготовка та висадка оглядових груп на судно порушник зазнала найбільших обмежень в карантинних умовах проведення навчань, але відпрацювання даного елементу вирішили здійснити в межах однієї національної групи. Так, оглядові групи кораблів Морської охорони висаджувались разом із побратимами з ВМС ЗС України на судно забезпечення українського флоту із беззаперечним дотриманням норм індивідуального противірусного захисту.

Керівники навчань відмітили, що навіть додаткові обмеження в умовах пандемії не зашкодили отримати новий обсяг досвіду співпраці та продемонструвати свою єдність у боротьбі із загрозами різноманітного характеру.

«Присутність професіоналів з восьми країн, 26 кораблів, 19 літаків і близько 2000 військових під час Sea Breeze, дійсно є переконливою демонстрацією нашої готовності і рішучості. Я впевнений, що «Sea Breeze – 2020» покращив можливості всіх елементів, котрі брали участь; вони продемонстрували нашу прихильність територіальному суверенітету України та зміцнили згуртованість, єдність в Чорноморському регіоні», зазначив командувач 6-м флотом США, віце-адмірал Джин Блек.

Як повідомляла група ІС, раніше під час навчань «Сі Бриз» ВМС України відпрацювали бойові стрільби з вертольоту по морській цілі.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *