Чому житомирська поліція не хоче працювати?

Трішечки офіційної статистики. Відповідно до соціологічного опитування, роботу Житомирських поліцейських оцінено як «незадовільно»! Під керівництвом Юрія Олійника, наша Житомирщина є аутсайдером за рівнем довіри громадян та ефективністю роботи!!!

Під час пандемії та карантинних обмежень, в Житомирі продовжують працювати нічні клуби, розважальні заклади. Підлеглі Юрія Олійника самі неодноразово ставали «героями» нічного життя.

Насправді у керівника Житомирської поліції Юрія Олійника просто не має часу на виконання покладених на нього обов’язків. У нього з’явилася «нова справа».

Давайте розберемо більш детально. За нашою інсайдерською інформацією, Юрій Олійник вирішив «лобіювати» відкриття близько 100 магазинів та 100 МАФів в м. Житомирі світової мережі супермаркетів бренду «SPAR», яка спеціалізується на роздрібній торгівлі продуктами харчування та тютюновими виробами.

Керівник поліції навіть особисто зустрічався з паном Сухомлином, який погодився йому допомогти в цьому питанні та надав відповідні доручення підпорядкованим йому підрозділам Житомирської міської ради провести аудит вже діючих МАФів.

Далі схема дуже проста: виявляємо порушення, скасовуємо дозвіл на їх розміщення, переглядаємо всі договори оренди приміщень, в яких розміщуються продуктові магазини, виявляємо порушення та скасовуємо договори оренд.

Доречі, дуже цікаво вийшло. Напевно всі знають де знаходиться Головне управління нацполіції в Житомирській області? Так от, навпроти самої будівлі, де пан Олійник наполегливо «працює», за адресою вул. Старий Бульвар, 6 відкрився новесенький маркет «SPAR».

На цьому ще не все. За такою чудовою адресою як вул. Лесі Українки, 14 теж функціонує магазин «SPARK». Здогадаєтесь що навпроти цієї адреси? Все правильно – Житомирський відділ поліції ГУНП!

Ну що, підприємці Житомира, вже готові до «перевірок» від пана Сухомлина та Олійника?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *