Червона зона в Житомирі? Ні, не чули!

З березня 2021 року Житомирську область віднесено до червоної зони.

За офіційною інформацією Житомирщина має рекордний показник захворівших та померших від «Ковід-19» та перебуває у лідерах в Україні по цим ганебним показникам!!!

Ф1

Згідно карантинних обмежень категорично заборонена робота всіх розважальних закладів, але попри це, поліцейські Житомирщини, під керівництвом ЮРІЯ ОЛІЙНИКА, виписують штраф особі, яка перебувала на вулиці без маски, а проведення масових розважальних заходів в центрі міста Коростишева Житомирської області не помічає.

А пам’ятаєте Бердичівського «слєдака», який всю ніч «важко працював» в одному із місцевих закладів, під час карантинних обмежень, та наніс тілесні ушкодження, в тому числі і своїй колежанці із відділу поліції.

А як Вам історія про нічний клуб «Маямі», де вбили дівчину? На даний час вбивця перебуває під домашнім арештом.

Пане Олійнику, як так виходить, що запровадженні карантинні обмеження, а нічне життя в Житомирській області  продовжується, страждають люди???

Але ж напевно пану Олійнику пофігу, до керівника Житомирської поліції вже знайшли «потрібний» підхід, тому розважальні заклади будуть продовжувати працювати і далі, під чітким «наглядом» Юрія Олійника, адже кому цікаві карантинні обмеження та дотримання законну, якщо є така надійна «подушка» у вигляді Начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрія Олійника.

Пропонуємо до перегляду коротенький відео-ролик!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *