Армія РФ на військових навчаннях у Криму готуватиметься зовсім не до оборони, — військова розвідка

Стратегічні військові навчання російської армії “Кавказ-2020” проходитимуть із зосередженням великої кількості озброєння та військової техніки на багатьох полігонах, у тому числі в окупованому Криму й у Південному військовому окрузі ЗС РФ. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

“Війська будуть виведені на полігони, буде проведене бойове злагодження і, по суті, створене угруповання військ, готове до бойового застосування”, – пояснив представник Вадим Скібіцький.

Наразі Росія нарощує військовий потенціал на Сході України, проте найбільшу загрозу становить саме анексований Крим.

За оцінками представників воєнної розвідки України, під час навчань на полігонах поблизу кордонів окупаційні війська готуватимуться зовсім не до оборони.

“Це висадка морського і повітряного десанту, формування колон, форсування водних перешкод, проведення наступальних і контрнаступальних дій”, – розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на початку осені, прикриваючись масштабними військовими навчаннями Кавказ-2020 року, Росія може спробувати захопити дамбу в Херсоні, яка перекриває воду з Дніпра в окупований Крим.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *