Сукня — універсальна річ, яку можна одягти не тільки на особливу подію, але й в офіс, на прогулянку, в кіно тощо. Головне — вибрати відповідний приводу фасон, щоб було не тільки стильно, але й комфортно.
@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; margin: 10px 0; order: -2; } #mobileBranding { margin: 0 !important; } }
Сучасні брендові сукні без проблем можна замовити в інтернет-магазині одягу. На які саме фасони звернути увагу цього року, розповідаємо далі.
Форми та матеріали
Перш за все важливо простежити актуальні силуети, тканини та особливості фурнітури, що ми бачили на подіумах high-fashion-брендів:
прозорі тканини — сітка, шифон та шовк, мереживо тощо; бахрома на подолі чи манжетах — виглядає стильно й цікаво; квіткові мотиви — принт тканини, аплікації, сукні, форма яких повторює суцвіття; металік — ефект поверхні класичного та рожевого золота, срібла, міді; мінімалізм — стосується і фасону, і декоративного оформлення, і колірної гами.
Не обов’язково, щоб усі ці елементи були у сукні саме в такому вигляді, як на подіумі. Наприклад, цікаво виглядає вставка з делікатної прозорої тканини або ніжні квіткові аплікації.
Тренди цього року доволі нейтральні, якщо правильно їх стилізувати. Тому можна не боятися, що через кілька років сукня вийде з моди й виглядатиме дивно.
Як вибрати сукню
Вибрати конкретну сукню раціональніше за все залежно від дрес-коду, погоди та персональних вподобань. Приведемо кілька вдалих прикладів образів для різних подій з участю трендових моделей:
біла сукня у білизняному стилі з прозорою накидкою-чохлом з шовку чи шифону + нейтральні відкриті босоніжки — на весілля, коктейльну вечірку; мереживна біла сукня довжини максі + коричневі чи нюдові сандалі — для пляжних вечірок та заходів, літніх концертів і вечірніх прогулянок; сукня з торочками з перламутрової сяйливої тканини з такими ж плетеними босоніжками на підборах — для виступу на сцені, на випускний; чорна чи біла сукня-піджак з тонкими чорними колготками й такими ж туфлями з гострим носом — на офіційний прийом чи ділову зустріч; сукня довжини міді у квітковий принт з об’ємними рукавами + туфлі на шнурівці — в офіс за неофіційного дрес-коду, на прогулянку.
Квіткові мотиви простіше за все інкорпорувати у власний стиль: бутони та гілочки знайдуться у багатьох брендів, перш за все у виді принту, нашивок та брошок. Це найпростіший спосіб протестувати тренд та визначити, чи личить він саме вам.
Металік пасує не всім: елемент сам по собі дуже активний та вимагає певних умов. Проте його можна додати у вигляді аксесуара: мінімалістичного клатча, рукавичок до базової сукні, взуття, хустинки чи прикрас для волосся.
Загалом вибір сукні залежить від індивідуальних особливостей фігури, особистих уподобань, а також конкретного випадку. Мода — це не лише слідування трендам, але й вираження власного стилю та індивідуальності. Вибираючи сукню, важливо зосередитись на тому, щоб вона підкреслювала ваші кращі риси, була комфортною та водночас відображала особистий стиль.