Білорусь. Уряд.
Отже, новий прем’єр керував Держвоєнпромом у період, коли воєнка Білорусі:
1. Надала рекордну кількість нових зразків озброєнь (причому не тільки концептів, а й того, що пішло на озброєння й на експорт).
2. Значно відійшла від залежності від РФ. Замість понад 80% експорту РФ (який був переважно у вигляді запчастин, вузлів та агрегатів) частка “запоребрика” впала до 26%.
3. Суттєво розвинув співпрацю із КНР і вже цього не приховує.
Віцепрем’єром став Микола Снопков. До речі, ринковик, але обережний, який відповідав за економіку в АП, потім (дуже недавно) поїхав послом у КНР, де змінив Рудого.
Зіставляємо. Снопков – КНР – Головченко. Цікаво.
Водночас Дмитра Крутого, якого називають лібералом, виведено з-під удару. Крісло віцепрем’єра поміняв на крісло заступника керівника АП, звідки й керуватиме економікою (думаю, мало хто сумнівається в рівні впливу адміністрації на Радмін).
Кумедно. Уряд тимчасовців, який має:
утримати ситуацію; дати надію на модернізацію країни частині виборців (насамперед “середньому класу”); ухвалити низку дуже непопулярних рішень; у разі невдоволення населення (ймовірність велика) взяти на себе токсичність і погодитися на переформатування.
Призначення не проривні, але цікаві. Водночас частину “лібералів” протягом останніх пів року виведено з-під удару відповідальності за антикризові рішення. У минулому уряді так вивели згаданого Крутого і Єрмаловича (йде на дипслужбу, і дуже цікаво, куди саме).
Закрутилося цікаво.
Джерело: Ігар Тышкевіч / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора