В той час, як гроші платників податків цієї «свєрхдержави» йдуть на оборонно-промисловий комплекс і зміцнення наступальних спроможностей армії, населення РФ страждає, пише у Фейсбук користувач Тимофій Гольц.
Так, російські екологи забили на сполох навколо об’єктів атомної енергетики. Інженер-фізик, експерт програми «Безпека радіоактивних відходів» російського соціально-екологічного союзу Андрій Ожаровський провів заміри радіації в руслі річки Ольховка, що протікає в п’яти кілометрах від Білоярської атомної електростанції в Свердловській області. За його даними, є ділянки радіоактивного забруднення. В цілому, річка випромінює близько 0.4-0.5 мікрозіверти на годину, в той час як норма — 0.22-0.23. На деяких територіях, де вода застоюється, Ожаровський знайшов зони з випромінюванням в 0.7-1 мікрозіверти на годину.
Чергова екологічна катастрофа в росії. В той час, як гроші платників податків цієї “свєрхдержави” йдуть на оборонно-промисловий комплекс і зміцнення наступальних спроможностей армії, інші сфери страждають. Як і населення РФ. Так, російські екологи забили на сполох навколо об’єктів атомної енергетики. За даними інформаційного ресурсу znak.com, інженер-фізик, експерт програми “Безпека радіоактивних відходів” російського соціально-екологічного союзу Андрій Ожаровський провів заміри радіації в руслі річки Ольховка, що протікає в п’яти кілометрах від Білоярської атомної електростанції в Свердловській області. За його даними, є ділянки радіоактивного забруднення. В цілому, річка випромінює близько 0.4-0.5 мікрозіверти на годину, в той час як норма — 0.22-0.23. На деяких територіях, де вода застоюється, Ожаровський знайшов зони з випромінюванням в 0.7-1 мікрозіверти на годину. В принципі, дані дози випромінювання не є смертельними для людини. Проте, з врахуванням того, що річка Ольховка впадає в річку Пишма і люди використовують воду з різними цілями (полив огородів, в якості техничної і, навіть, питної води), це неодмінно впливає на погіршення стану здоров’я населення цього регіону росії. І це тільки по воді, інформація про загальний радіоактивний фон навколо станції відсутня.І ми ще не знаємо, які страшні радіоактивні факти приховує росія. Прес-служба Білоярської АЕС, разом із керуючим концерном Росатом, вже встигли заперечити факт екокатастрофи.Прес-секретар Білоярської АЕС зазначив, що у них там навіть бобри живуть. Звісно, в росії все нормально з людьми, а нові мутації будуть в нагоді при нарощуванні наступного наступального потенціалу. Дана тема набуває подальшого розголошення. А ми сподіваємось, що атомні електростанції поблизу кордонів з Україною (Вороніжська та Ростовська), не такі смертельні, як Білоярська.Посилання на відео еколога додаю. Тримайся, росія, попереду ще правда про аварії на ядерних полігонах.
Опубліковано Тимофеєм Гольцом Неділя, 9 серпня 2020 р.
В принципі, дані дози випромінювання не є смертельними для людини. Проте, з врахуванням того, що річка Ольховка впадає в річку Пишма і люди використовують воду з різними цілями (полив городів, в якості технічної і, навіть, питної води), це неодмінно впливає на погіршення стану здоров’я населення цього регіону Росії. І це тільки по воді. Інформація про загальний радіоактивний фон навколо станції відсутня.
Прес-служба Білоярської АЕС, разом із керуючим концерном «Росатом», вже встигли заперечити факт екокатастрофи.
«Звісно, в Росії все нормально з людьми, а нові мутації будуть в нагоді при нарощуванні наступного наступального потенціалу. Дана тема набуває подальшого розголосу. А ми сподіваємось, що атомні електростанції поблизу кордонів з Україною (Вороніжська та Ростовська), не такі смертельні, як Білоярська», — пише автор.
Як повідомляла група «ІС», велику партію ядерних відходів з ЄС відправлено до Росії.
Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.