Доступ до нього можна буде отримати безкоштовно, або за преміум-підписку, що дозволяє насолоджуватися улюбленими треками, не відволікаючись на рекламу
На сайті стримингового сервісу 14 липня опублікували оновлену політику користування для країн, в списку яких з’явилася Україна. Це і стало приводом для чуток, що Spotify, можливо, збирається “розширювати свої кордони”.
Остаточно ситуація роз’яснилася ближче до вечора після офіційної заяви сервісу про запуск в Україні і ще 12 нових для нього країнах, включаючи Молдову, Казахстан, Білорусь, Росію, Албанію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Косово, Чорногорію, Сербію, Словенію і Північну Македонію.
В цілому, Spotify зараз доступний в 92-х країнах.
Ціни
Сервісом можна користуватися безкоштовно (з рекламою і обмеженнями), або ж за передплатою:
– індивідуальною (Spotify Premium), яка за 4,99 доларів на місяць надає доступ до повного пакету послуг;
– сімейною (Spotify Premium), до якої за 7,99 доларів в місяць можуть підключитися до шести осіб;
– для двох (Spotify DUO), що дозволяє створити автоматично оновлюваний плейлист з музикою, яка “сподобається обом”, – за 6,49 доларів в місяць;
– та для студентів – за 2,49 доларів на місяць.
Подивитися ціни на підписку поки можна лише на сайті. Зробити це в додатку на момент написання цього матеріалу не вийшло, як і оформити саму підписку.
Відповідні кнопки є, але зараз вони не працюють.
Як отримати доступ?
Користуватися Spotify можна, скачавши його через Google Play, в Арр Store, або ж за цим посиланням.
Нам вдалося завантажити додаток через Арр Store, зареєструватися в один клік за допомогою Apple ID, і навіть послухати пару треків.
Після авторизації сервіс попросив вибрати трьох улюблених виконавців, підібравши на їх підставі індивідуальні рекомендації.
Spotify – це
… шведський музичний стримінговий сервіс, який було запущено в 2006 році.
У першому кварталі 2020 року кылькысть платних користувачів Spotify досягла 130 мільйонів, що дозволяє називати його найпопулярнішим музичним стримінговим сервісом у світі.
В Spotify доступні понад 50 мільйонів треків і 4 мільярдів плейлистів. Він намагається підлаштуватися під смак користувача і періодично з оглягу на прослухані треки пропонує нові плейлисти, виконавців та збірки.
Сервісу можна в цьому “допомогти”, пролайкавши нові пісні, та видаляючи з добірки ті, що не сподобалися.