Вакцина, багато людей видужали і "марафони" від старих: Хороші новини про боротьбу з коронавірусом

Поганих новин за останній час, на жаль, вистачає. Але є і хороші. Які іноді можуть загубитися в потоці негативу

Останні дні виявилися не дуже вдалими (або правильніше сказати, зовсім невдалими) за весь період пандемії коронавірусу. Лише за останню добу в Україні кількість нових інфікованих склала майже 700 осіб, а в світі ця цифра перевалила за 135 тис.

Однак є ще одна не менш важлива графа. Це люди, якя одужали від вірусу. Станом на 11 червня таких по всьому світу вже понад 3 млн 780 тис. чоловік, і ця цифра стрімко зростає. До всього іншого не припиняється робота зі створення вакцини від Covid-19, а країни поступово відкривають кордони і повертаються до колишнього життя. Розповідаємо про хороші новини про коронавірус.

Вакцина

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що на сьогодні у світі розробляється 133 вакцини від коронавірусної інфекції Covid-19.

Також повідомляється, що десять потенційних вакцин від інфекції проходять клінічні випробування в Сполучених Штатах Америки, Великобританії та Китаї. Інші 123 вакцини знаходяться на доклінічній стадії.

До всього іншого, президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати створили вакцину від коронавірусної інфекції. 

щодо вакцин досягнутий величезний прогрес. Фактично ми готові діяти в тому, що стосується питань транспортування та логістики. У нас є понад 2 мільйони доз вакцини – ред.), готових до відправки, якщо вони пройдуть перевірку на безпеку“, – заявив Трамп.

Повернення до нормального життя

Багато країн, в тому числі і Україна, послаблюють карантинні обмеження. Наприклад, у Німеччині, Португалії та Україні вже відновили чемпіонати з футболу. А найближчим часом перші посткарантинні матчі планують зіграти у Великобританії, Іспанії та Італії.

Крім цього, європейські країни поступово відкривають кордони для туристів. Зокрема, Італія послабила карантинні заходи і з 3 червня дозволила в’їзд туристам з країн Євросоюзу та Шенгенської зони.

Влада Данії дозволила жителям перетинати кордон Фінляндії, Ісландії, Німеччини, Норвегії та Швеції, які були розділені зі своїми датськими партнерами через карантинні обмеження. А Нова Зеландія і зовсім зняла всі карантинні обмеження.

Що стосується України, то у нас в країні вже відкрили метро і дозволили міжобласні залізничні та автобусні перевезення, а незабаром відновиться авіасполучення.

До всього іншого, з’явився рейтинг найбільш безпечних країн в умовах коронавірусу. У трійку найбільш безпечних країн увійшли Швейцарія, Німеччина та Ізраїль. До першої десятки включили Сінгапур, Японію, Австрію, Китай, Австралію, Нову Зеландію і Південну Корею. Україна в цьому рейтингу зайняла 66-е місце з 200.

Допомога і підтримка

Влада Кіпру зобов’язалася покривати витрати туристів, хворих коронавірусом під час відпочинку в країні. Уряд заявив, що буде покривати витрати на їжу, напої і ліки для хворих коронавірусом туристів і членів їх сімей. У той же час на оплату послуг транспорту і повернення додому зобов’язання уряду не поширюються.

Для іноземних мандрівників працюватиме спеціальна лікарня, яка зможе приймати відразу 100 пацієнтів і буде обладнана 200 апаратами штучного дихання.

Для членів сімей хворих туристів та інших контактних осіб обладнають “карантинну готель” на 500 номерів.

У Японії розробили нову технологію для боротьби з Covid-19. Так, в Токіо проводять експерименти з використанням технології Mixed Reality (MR) або “Змішана реальність”. Завдяки новій технології можна забезпечити безпеку медичного персоналу в процесі лікування інфікованих коронавірусом пацієнтів.

А Румунії швець Григор Луп з міста Клуж створив шкіряні черевики 75 розміру для соціального дистанціювання. Відзначається, що якщо люди в такому взутті стануть один навпроти одного, між ними відстань у півтора метра.

103-річний лікар з Бельгії Альфонс Лемпоельс щодня ходить навколо свого саду, щоб зібрати гроші на дослідження ліків проти коронавіруса. Він надихався прикладом британця Тома Мура, який таким чином зібрав понад 33 мільйонів фунтів стерлінгів.

Свій “марафон” Лемпоельс почав 1 червня. До кінця місяця він планує пройти 42,2 кілометра. Для цього бельгієць кожен день робить 10 кіл навколо будинку – це приблизно 145 метрів.

Зараз Лемпоельс зібрав трохи більше, ніж 6000 євро.

Дивлячись на все це, можна сміливо сказати, що людство обов’язково здолає коронавірус і повернеться до колишнього життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *