Свідчення курсанта, котрий вижив у катастрофі літака, допомогли слідству встановити події, що передували трагедії, зокрема і розміщення екіпажу, для спрощення процедури ідентифікації тіл загиблих, зазначають у Державному бюро розслідувань (ДБР).
Про це повідомив керівник управління ГСУ ДБР Ярослав Льошенко, передає Інтерфакс-Україна.
“Насамперед ми маємо враховувати психологічний стан цієї людини… Невідкладно з ним проведено необхідні слідчі дії, встановлено особливості й деталі події, яка мала місце. З’ясувалося питання розміщення екіпажу: хто де перебував… Його свідчення наразі важливі більше в тому, хто де сидів, щоб ми хоча б приблизно орієнтувалися з метою ідентифікації тіл загиблих, а також для прискорення процедури передання тіл родичам”, – йдеться у повідомленні.
Він зазначив, що свідчення курсанта мають велике значення для слідства.
“Він у нас основний свідок”, – додав керівник управління.
Льошенко зазначив, що свідчення цієї людини дали змогу слідству встановити події, які передували катастрофі.
“Наразі ми не можемо розголошувати їх”, – додав він.
Як повідомлялося, 25 вересня близько 20:50 на автодорозі Київ-Харків-Довжанський сталася авіакатастрофа. Під час планових навчальних польотів впав і загорівся військовий літак марки АН-26, який здійснював посадку на аеродромі військової частини в місті Чугуєві Харківської області. На борту перебували 27 осіб (20 курсантів і сім офіцерів Харківського університету Повітряних сил ЗС України ім. Кожедуба). 26 людей загинули, вижив один курсант.